Iedere maandag een Special
Simone Theelen - Abstract
Eugène Brands - (Grote) tekening met objecten
Wolf Erdmann Oblonskij - Handgesigneerde offsetlithografie: Zeskantige moer
Jan Schaeffer - Terras in Middelburg