Toon Teeken - Schilderij: 'De droomwereld van de jongen' - Ingelijst (Zeer groot)

Toon Teeken - Schilderij: 'De droomwereld van de jongen' - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 465!
Toon Teeken - Schilderij: 'De droomwereld van de jongen' - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 465!Toon Teeken - Schilderij: 'De droomwereld van de jongen' - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 465!Toon Teeken - Schilderij: 'De droomwereld van de jongen' - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 465!Toon Teeken - Schilderij: 'De droomwereld van de jongen' - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 465!Toon Teeken - Schilderij: 'De droomwereld van de jongen' - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 465!

Geplaatst door  ZuiverKunst
FA. (27)

Lid sinds 2019
670 verkochte items
Alle items van deze verkoper (53)
  • Toon Teeken (1944)
Jaartal1984
IngelijstIngelijst
Afmetingen100 cm x 120 cm (h x b)
Lijst108 cm x 128 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Schilderij op doek van Toon Teeken met de titel: 'De droomwereld van de jongen' uit 1984.  Het werk is rechtsonder met de hand gesigneerd door de kunstenaar.

Kunstenaar: Toon Teeken
Titel: De droomwereld van de jongen
Jaar: 1984
Techniek: Schilderij op doek
Oplage: Unicum
Gesigneerd: Rechtsonder
Afwerking: Ingelijst
Afmeting voorstelling (HxB): 100 x 120 cm
Afmeting lijst  (HxB): 108 x 128 cm
Conditie werk: Zeer goed
Conditie lijst: Gebruikt
Referentie: ZK3001127

Klein stukje (bijgewerkt) verfverlies. Het doek heeft wat ruimte in de hoeken. Verder in goede staat. De lijst heeft wat gebruikssporen.

Toon Teeken (1944)

Alle items van deze kunstenaar(6)
Geplaatst door  ZuiverKunst
FA. (27)

Lid sinds 2019
670 verkochte items
128 cm
108 cm
120 cm
100 cm
Starttijd:03-05-2022 om 09:32
Eindtijd:08-05-2022 om 19:01
Openingsbod€ 465
ObjectlocatieApeldoorn, Nederland
VerzendingAlleen per koerier