Toon Teeken - Standing Man X

Toon Teeken - Standing Man X kopen? Bied vanaf 145!
Toon Teeken - Standing Man X kopen? Bied vanaf 145!Toon Teeken - Standing Man X kopen? Bied vanaf 145!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (87)

2089 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1048)
  • Toon Teeken (1944)
Jaartal1997
TechniekGouache
OnderwerpNaakt
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen40 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeer fraaie gouache van toon Teeken. Het werk verkeert in perfecte conditie en opgeplakt op een wit vel van 65 x 50 cm. U  kunt het werk vooraf komen bekijken in de schatkamer van galerie Rotor in Gorinchem of na aankoop ophalen. Het werk kan ook verzonden worden via aangetekende post.

Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

Toon Teeken (1944)

Alle items van deze kunstenaar(6)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (87)

2089 verkochte items
28 cm
40 cm
Starttijd:16-05-2022 om 11:09
Eindtijd:29-05-2022 om 22:49
Openingsbod€ 145
ObjectlocatieGorinchem, Nederland