Toon Thijs - Rozen watertje 2-my fellow citizens

Toon Thijs - Rozen watertje 2-my fellow citizens kopen? Bied vanaf 299!

Geplaatst door  colourfulartlimburg
FA. (22)

566 verkochte items
Alle items van deze verkoper (64)
  • Toon Thijs (1948)
TypeGlas / Keramiek
Afmetingen41 cm x 7.5 cm x 7.5 cm (h x b x d)
GemerktHandgesigneerd
Rozenwatertje 1 - my fellow citizens
Specificaties:
Afmeting:Hoogte: 25 cm.; met console 41 cm. Breedte: 7, 5 cm. Diepte: 7,5 cm.
Handgesigneerd:Ja
Techniek:Keramiek met zwarte console. Console is te bevestigen aan wand, alle materialen hiervoor worden meegeleverd
Geweldig geestig object waarmee commentaar wordt gegeven op gedrag en uitingen van mensen; aanklagend en ironisch of mild en humoristisch.
 Geïnspireerd op een tekening van Albert Hahn. Gesigneerd L.Rozenwater.
GEEN VERZENDING NAAR NIET-EU LANDEN
Prijs is inclusief 21% BTW

Toon Thijs (1948)

Alle items van deze designer(1)
FA. (22)

566 verkochte items
7.5
41
7.5
Sluit over 1d 15u 33m 59s
Openingsbod€ 299
ObjectlocatieObbicht, Nederland
VerzendingNaar Nederland en België
Starttijd:30-07-2022 om 08:55
Eindtijd:09-08-2022 om 21:31