Toon Tieland - handingekleurde litho: En waar de ster bleef stille staan - 1996 - Verkocht

Toon Tieland - handingekleurde litho: En waar de ster bleef stille staan - 1996 kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 75,00

Toon Tieland - handingekleurde litho: En waar de ster bleef stille staan - 1996 kopen? Bied vanaf 75!Toon Tieland - handingekleurde litho: En waar de ster bleef stille staan - 1996 kopen? Bied vanaf 75!Toon Tieland - handingekleurde litho: En waar de ster bleef stille staan - 1996 kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (170)

5336 verkochte items
Alle items van deze verkoper (317)
  • Toon Tieland (1919-2006)
GesigneerdHandgesigneerd

Handingekleurde (aquarel) litho van Toon Tieland. Titel: En waar de ster bleef stille staan. Jaar: 1996.  Het werk is met potlood, aan de onderzijde, gesigneerd. Tekst: Gezond 1998. Afmetingen: H21 x b29,5 cm. Afmetingen ingekleurde voorstelling: H12 x b15,5 cm. Conditie: in goede staat.De authenciteit van deze werken wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegeleverd.

Dit item is verkocht voor 75,00
Starttijd:06-10-2017 om 09:02
Eindtijd:19-10-2017 om 22:02
hendri_ende
06 okt. / 14:15
€ 75