Toon Tieland - handingekleurde litho: Hellestraat Amersfoort - Verkocht

Toon Tieland - handingekleurde litho: Hellestraat Amersfoort kopen? Bied vanaf 75!
Toon Tieland - handingekleurde litho: Hellestraat Amersfoort kopen? Bied vanaf 75!Toon Tieland - handingekleurde litho: Hellestraat Amersfoort kopen? Bied vanaf 75!Toon Tieland - handingekleurde litho: Hellestraat Amersfoort kopen? Bied vanaf 75!Toon Tieland - handingekleurde litho: Hellestraat Amersfoort kopen? Bied vanaf 75!
  • Toon Tieland (1919-2006)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Handingekleurde (aquarel) litho van Toon Tieland. Titel: Hellestraat Amersfoort. Het werk is met potlood, aan de onderzijde, gesigneerd. Tekst: Zalig kerstfeest gezond 1992.Afmetingen: H29,5 x b21 cm. Afmetingen ingekleurde voorstelling: H16 x b13,5 cm. Conditie: in goede staat. De authenciteit van deze werken wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegeleverd.

Dit item is verkocht voor 75,00
Starttijd:25-09-2017 om 18:28
Eindtijd:06-10-2017 om 20:28
hendri_ende
06 okt. / 14:09
€ 75