Toon Tieland - Handingekleurde litho: renovatie Stadhuis Amersfoort - 1988

Toon Tieland - Handingekleurde litho: renovatie Stadhuis Amersfoort - 1988 kopen? Bied vanaf 60!
Toon Tieland - Handingekleurde litho: renovatie Stadhuis Amersfoort - 1988 kopen? Bied vanaf 60!Toon Tieland - Handingekleurde litho: renovatie Stadhuis Amersfoort - 1988 kopen? Bied vanaf 60!Toon Tieland - Handingekleurde litho: renovatie Stadhuis Amersfoort - 1988 kopen? Bied vanaf 60!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (155)

4949 verkochte items
Alle items van deze verkoper (74)
  • Toon Tieland (1919-2006)
Jaartal1988
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Handingekleurde (aquarel) litho van Toon Tieland. Titel: Stadhuis Amersfoort.  Het werk is met potlood, aan de onderzijde, gesigneerd. Afmetingen: H30 x b21 cm. Afmetingen ingekleurde voorstelling: H13,5 x b17 cm. Conditie: in goede staat. De authenticiteit van deze werken wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegeleverd.

Het werk is in goede staat

Toon Tieland (1919-2006)

Alle items van deze kunstenaar Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (155)

4949 verkochte items
21 cm
30 cm

Starttijd:19-01-2020 om 21:14
Eindtijd:24-01-2020 om 21:25
Openingsbod€ 60
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland