Toon van de Muysenberg, Stilleven met schelp, Litho - Verkocht

Toon van de Muysenberg, Stilleven met schelp, Litho kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 9,00

Toon van de Muysenberg, Stilleven met schelp, Litho kopen? Bied vanaf 1!Toon van de Muysenberg, Stilleven met schelp, Litho kopen? Bied vanaf 1!Toon van de Muysenberg, Stilleven met schelp, Litho kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  lenteman
FA. (53)

3179 verkochte items
Alle items van deze verkoper (70)
  • Toon van de Muysenberg (1901-1967)
GesigneerdHandgesigneerd

Litho door Toon van de Muysenberg

Voorstelling van een stilleven met glazen mandfles en schelp

Losbladig, beeldmaat 22,5x20, bladmaat 32x40

Niet gesigneerd

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 9,00
Starttijd:08-10-2017 om 11:04
Eindtijd:22-10-2017 om 16:04
Biedingen (5)
KunstkamerZuidoost
22 okt. / 15:55
€ 9
Lispeltuut
22 okt. / 15:55
€ 7
KunstkamerZuidoost
22 okt. / 12:42
€ 5
Oversloot
22 okt. / 12:42
€ 3
Oversloot
20 okt. / 10:23
€ 1