Toon van de Muysenberg - Toon van de Muysenberg, Stilleven met schelp, Litho - Verkocht

Toon van de Muysenberg - Toon van de Muysenberg, Stilleven met schelp, Litho kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 15,00

Toon van de Muysenberg - Toon van de Muysenberg, Stilleven met schelp, Litho kopen? Bied vanaf 1!Toon van de Muysenberg - Toon van de Muysenberg, Stilleven met schelp, Litho kopen? Bied vanaf 1!Toon van de Muysenberg - Toon van de Muysenberg, Stilleven met schelp, Litho kopen? Bied vanaf 1!Toon van de Muysenberg - Toon van de Muysenberg, Stilleven met schelp, Litho kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  lenteman
FA. (53)

3194 verkochte items
Alle items van deze verkoper (85)
  • Toon van de Muysenberg (1901-1967)
GesigneerdHandgesigneerd

LAATSTE MOGELIJKHEID!!

Litho door Toon van de Muysenberg

Voorstelling van een stilleven met een schelp en mandfles

Losbladig onder passepartout, beeldmaat 22,5x20, bladmaat 32x41, p.p.maat 37x46

Gesigneerd l.o. op passepartout 'Toon v.d. Muysenberg'

Authenticiteit gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 15,00
Starttijd:03-10-2018 om 17:04
Eindtijd:14-10-2018 om 15:05
Biedingen (6)
Katrien62
14 okt. / 10:38
€ 15
avdb
14 okt. / 09:44
€ 10
Katrien62
14 okt. / 09:44
€ 10
avdb
08 okt. / 01:17
€ 6
Oversloot
08 okt. / 01:17
€ 5
avdb
05 okt. / 20:54
€ 1