Toon Wegner, Bruggenbouw, Kleurenhoutsnede - Verkocht

Toon Wegner, Bruggenbouw, Kleurenhoutsnede kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 50,00

Toon Wegner, Bruggenbouw, Kleurenhoutsnede kopen? Bied vanaf 50!Toon Wegner, Bruggenbouw, Kleurenhoutsnede kopen? Bied vanaf 50!Toon Wegner, Bruggenbouw, Kleurenhoutsnede kopen? Bied vanaf 50!Toon Wegner, Bruggenbouw, Kleurenhoutsnede kopen? Bied vanaf 50!Toon Wegner, Bruggenbouw, Kleurenhoutsnede kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  lenteman
FA. (53)

3182 verkochte items
Alle items van deze verkoper (74)
  • Toon Wegner (1926-2010)
GesigneerdHandgesigneerd

Kleurenhoutsnede door Toon Wegner

Voorstelling van Hollandse deltawerken

bedrijvigheid bij bruggenbouw

Losbladig onder passepartout, beeldmaat 53x39, bladmaat 60x49

Gesigneerd en gedateerd r.o.in potlood 'TWegner 1961'

Kleine oneffenheid l.o. de voorstelling

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:11-12-2016 om 20:21
Eindtijd:22-12-2016 om 21:21
Boender
22 dec. / 20:51
€ 50