Toon Wegner, Nederlandse symboliek, Kleurenhoutsnede - Verkocht

Toon Wegner, Nederlandse symboliek, Kleurenhoutsnede kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 21,00

Toon Wegner, Nederlandse symboliek, Kleurenhoutsnede kopen? Bied vanaf 1!Toon Wegner, Nederlandse symboliek, Kleurenhoutsnede kopen? Bied vanaf 1!Toon Wegner, Nederlandse symboliek, Kleurenhoutsnede kopen? Bied vanaf 1!Toon Wegner, Nederlandse symboliek, Kleurenhoutsnede kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  lenteman
FA. (53)

3182 verkochte items
Alle items van deze verkoper (74)
  • Toon Wegner (1926-2010)
GesigneerdHandgesigneerd

Kleurenhoutsnede door Toon Wegner

Voorstelling van een keur aan Nederlandse symboliek

Losbladig, beeldmaat 32x26, bladmaat 45x35

Gesigneerd en gedateerd in potlood r.o. 'Toon Wegner 1992'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 21,00
Starttijd:15-11-2016 om 10:33
Eindtijd:23-11-2016 om 15:33
Biedingen (12)
Lv91
23 nov. / 14:06
€ 21
Boender
23 nov. / 14:06
€ 19
Lv91
23 nov. / 14:06
€ 17
Boender
23 nov. / 13:31
€ 15
Lv91
23 nov. / 12:43
€ 13
KunstkamerZuidoost
23 nov. / 12:43
€ 11
Lv91
23 nov. / 12:43
€ 11
KunstkamerZuidoost
23 nov. / 10:33
€ 9
Lv91
19 nov. / 12:41
€ 7
Eleo
19 nov. / 12:40
€ 5
Lv91
19 nov. / 12:40
€ 3
Eleo
15 nov. / 22:12
€ 1