Toon Wildeboer - havengezicht met botters

Toon Wildeboer - havengezicht met botters kopen? Bied vanaf 25!
Toon Wildeboer - havengezicht met botters kopen? Bied vanaf 25!Toon Wildeboer - havengezicht met botters kopen? Bied vanaf 25!Toon Wildeboer - havengezicht met botters kopen? Bied vanaf 25!
  • Toon Wildeboer (1934)
Type kunstwerkSchilderij
StijlImpressionistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Schilderij van de bekende Hilversumse kunstenaar en taxateur Toon Wildeboer.
Wordt verkocht als los doek. Uitsluitend te verzenden in verzendkoker.

Het schilderij heeft een goede staat
Binnen Nederland € 7,25
Naar België € 7,50
Naar Duitsland € 19,50
Europese Unie € 25,00

Toon Wildeboer (1934)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (4)

Geplaatst door  kunsthuis85
Lid sinds 2019
60 verkochte items
60 cm
50 cm
Starttijd17-9-2022 om 17:05
Eindtijd25-9-2022 om 20:46
Openingsbod € 25
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieHuizen,  Nederland