Ad Verstijnen - Top Kok - Verkocht

Ad Verstijnen - Top Kok kopen? Bied vanaf 350!

Verkoopprijs: € 370,00

Geplaatst door  IvoBurger

Lid sinds 2019
11 verkochte items
  • Ad Verstijnen (1946)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen70 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Olieverf schilderij van Ad Verstijnen van een kok met wijnglas en pollepel

Ad Verstijnen (1946)

Alle items van deze kunstenaar(29)
Geplaatst door  IvoBurger

Lid sinds 2019
11 verkochte items
50 cm
70 cm
Dit item is verkocht voor 370,00
Starttijd:24-02-2019 om 11:24
Eindtijd:03-03-2019 om 15:29
Biedingen (3)
Cokreiff
03 mrt. / 15:23
€ 370
Araxo
03 mrt. / 15:23
€ 360
Araxo
03 mrt. / 08:34
€ 350