Ad Verstijnen - TOPTENNIS / KLEURLITHO / 83x63cm / KADER / SIG / 1989 - Verkocht

Ad Verstijnen - TOPTENNIS / KLEURLITHO / 83x63cm / KADER / SIG / 1989 kopen? Bied vanaf 55!

Verkoopprijs: € 55,00

Ad Verstijnen - TOPTENNIS / KLEURLITHO / 83x63cm / KADER / SIG / 1989 kopen? Bied vanaf 55!Ad Verstijnen - TOPTENNIS / KLEURLITHO / 83x63cm / KADER / SIG / 1989 kopen? Bied vanaf 55!Ad Verstijnen - TOPTENNIS / KLEURLITHO / 83x63cm / KADER / SIG / 1989 kopen? Bied vanaf 55!Ad Verstijnen - TOPTENNIS / KLEURLITHO / 83x63cm / KADER / SIG / 1989 kopen? Bied vanaf 55!

Geplaatst door  KUNSTHUIS_BE
FA. (22)

423 verkochte items
Alle items van deze verkoper (62)
  • Ad Verstijnen (1946)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1989
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen49 cm x 39 cm (h x b)
Lijst83 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Ad Verstijnen (°1946).
Titel: "Toptennis".
Kleurlithografie op papier.
Gesigneerd met potlood.
Ex.nr. E/A E (Epreuve d'Artiste, letter E).
1989.
Verso etiket 700 euro.
Proper blad. Boord rechts passe-partout licht verkleurd.
Blad: 49x39cm.
Kader: 83x63cm. Krasje aan kader.
Reflecties op de foto's door het glas.

Ad Verstijnen (1946)

Alle items van deze kunstenaar(29)
Geplaatst door  KUNSTHUIS_BE
FA. (22)

423 verkochte items
63 cm
83 cm
39 cm
49 cm
Dit item is verkocht voor 55,00
Starttijd:14-06-2018 om 11:04
Eindtijd:28-06-2018 om 20:25
mpanders
28 jun. / 13:04
€ 55