Herman Brood - Torso (op schildersdoek!!) - Verkocht

Herman Brood - Torso (op schildersdoek!!) kopen? Bied vanaf 750!

Verkoopprijs: € 862,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  colourfulartlimburg
FA. (22)

561 verkochte items
Alle items van deze verkoper (53)
  • Herman Brood (1946-2001)
DragerKunststof
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen95 cm x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Torso
Specificaties:
  • Kunstenaar:Herman Brood
  • Afmeting:95 x 69
  • Handgesigneerd:Ja, rechtsonder met marker
  • Techniek:Zeefdruk op schildersdoek, e/a exemplaar, met marker handgesigneerd
  • Prachtig werk van Herman Brood, 'Torso'
  • De meest gewilde zeefdruk van Brood! Vanwege de grootte en kwetsbaarheid verdient bezorgen de voorkeur (muv de eilanden)

    I.v.m. coronacrisis is bezorgen in Nederland  € 30,00 muv de eilanden en naar België via koerier (zie onderstaand)
  • GEEN VERZENDING NAAR NIET-EU LANDEN

Herman Brood (1946-2001)

Alle items van deze kunstenaar(88)
FA. (22)

561 verkochte items
69 cm
95 cm
Dit item is verkocht voor 862,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:13-01-2021 om 08:49
Eindtijd:20-01-2021 om 19:08
Brem1908
17 jan. / 17:22
€ 750