Rodolfo Meli - Toscaans Graficus - Groot Gesigneerd Litho " Zelfportret als Icarus in groen" - Verkocht

Rodolfo Meli - Toscaans Graficus - Groot Gesigneerd Litho " Zelfportret als Icarus in groen" kopen? Bied vanaf 10!
Rodolfo Meli - Toscaans Graficus - Groot Gesigneerd Litho " Zelfportret als Icarus in groen" kopen? Bied vanaf 10!Rodolfo Meli - Toscaans Graficus - Groot Gesigneerd Litho " Zelfportret als Icarus in groen" kopen? Bied vanaf 10!Rodolfo Meli - Toscaans Graficus - Groot Gesigneerd Litho " Zelfportret als Icarus in groen" kopen? Bied vanaf 10!Rodolfo Meli - Toscaans Graficus - Groot Gesigneerd Litho " Zelfportret als Icarus in groen" kopen? Bied vanaf 10!Rodolfo Meli - Toscaans Graficus - Groot Gesigneerd Litho " Zelfportret als Icarus in groen" kopen? Bied vanaf 10!Rodolfo Meli - Toscaans Graficus - Groot Gesigneerd Litho " Zelfportret als Icarus in groen" kopen? Bied vanaf 10!Rodolfo Meli - Toscaans Graficus - Groot Gesigneerd Litho " Zelfportret als Icarus in groen" kopen? Bied vanaf 10!Rodolfo Meli - Toscaans Graficus - Groot Gesigneerd Litho " Zelfportret als Icarus in groen" kopen? Bied vanaf 10!
  • Rodolfo Meli (1948)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
StijlRealistisch
OnderwerpNaakt
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen58 cm x 79 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • RODOLFO MELI

    Deze tekenaar en schilder werd in 1948 geboren Rignano sull’ Arno in Toscane. Hij genoot zijn kunstzinnige vorming aan de Kunstacademie van Florence. Het Toscaanse landschap is een veel terugkerend decor voor de feeërieke personages die zijn schilderijen bevolken. Meli’s onderwerpen zijn vaak getooid met sluiers, bloemen, masker en andere sprookjesachtige ornamenten. Ze komen tot leven op het doek, in een wereld vol schoonheid en tederheid. Fijne pastelkleuren en bekoorlijke lieftalligheid vormen een perfect huwelijk in het werk van deze Italiaanse kunstschilder. Dat de schilderijen desondanks niet zoetsappig worden, komt voor een deel zeker door het raffinement van zijn penseelvoering.

    De gevoelige en artistieke Meli heeft onlangs een uitstapje gemaakt naar het literaire genre; hij schreef het korte verhaal ‘De bewaker van de slaap’, waarin hij zijn ambivalentie ten opzichte van Natuur enerzijds en Intellect anderzijds exploreert. De twee hoofdpersonen, de Boer (die voor het natuurlijke staat)en de Architect (die het intellectuele vertegenwoordigt) legde Meli vervolgens vast in een reeks beeltenissen, die tenslotte tot film gemonteerd werden. De film en talrijke schilderijen worden wijd en breid tentoongesteld, onder meer in Amsterdam en New York. Werken van zijn hand behoren tot de vaste collecties van diverse toonaangevende musea, waaronder het fameuze Uffizi Gallery in Florence. Rodolfo Meli woont en werkt zelf eveneens in Florence.

weinig zichtbare onregelmatigheden.

Rodolfo Meli (1948)

ItaliaansItaliaansAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (113)

3049 verkochte items
Alle items van deze verkoper (50)
79 cm
58 cm
Dit item is verkocht voor 10,00
Starttijd:15-04-2019 om 21:31
Eindtijd:28-04-2019 om 22:01
Helder
27 apr. / 23:39
€ 10