Niet of onleesbaar gesigneerd - Toscaans landschap - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Toscaans landschap kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  Josenhar

Lid sinds 2022
1 verkochte items
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
StijlRomantisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen100 cm x 150 cm (h x b)
Lijst110 cm x 160 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Schilderij van een Toscaans landschap

Heeft enkele jaren in de woonkamer gehangen.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(42)
Geplaatst door  Josenhar

Lid sinds 2022
1 verkochte items
160 cm
110 cm
150 cm
100 cm
Dit item is verkocht voor 57,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:21-06-2022 om 22:17
Eindtijd:26-06-2022 om 20:02
Biedingen (12)
gafi
26 jun. / 19:56
€ 50
Jovabo2
26 jun. / 19:49
€ 45
gafi
26 jun. / 19:47
€ 40
Jovabo2
26 jun. / 19:47
€ 35
gafi
26 jun. / 19:46
€ 30
Jovabo2
26 jun. / 19:45
€ 25
gafi
26 jun. / 19:44
€ 20
Jovabo2
26 jun. / 19:42
€ 15
gafi
26 jun. / 13:06
€ 10
Pallant
26 jun. / 12:12
€ 5
eduardus2
26 jun. / 12:12
€ 3
Pallant
22 jun. / 13:15
€ 1