Kees van Citters - Tour de Lantilly 2022

Kees van Citters - Tour de Lantilly 2022 kopen? Bied vanaf 30!
Kees van Citters - Tour de Lantilly 2022 kopen? Bied vanaf 30!Kees van Citters - Tour de Lantilly 2022 kopen? Bied vanaf 30!Kees van Citters - Tour de Lantilly 2022 kopen? Bied vanaf 30!Kees van Citters - Tour de Lantilly 2022 kopen? Bied vanaf 30!Kees van Citters - Tour de Lantilly 2022 kopen? Bied vanaf 30!Kees van Citters - Tour de Lantilly 2022 kopen? Bied vanaf 30!Kees van Citters - Tour de Lantilly 2022 kopen? Bied vanaf 30!Kees van Citters - Tour de Lantilly 2022 kopen? Bied vanaf 30!
  • Kees van Citters (1966)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal2022
TechniekGouache
DragerKarton
StijlExpressionistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen70 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Schilderij in gouache en aquarelverf op papier gemaakt in de tuin van Kasteel Lantily naast een vijver vol waterkers heb je uitzicht op de graantoren

Kees van Citters (1966)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  keesvancitters

Lid sinds 2022
2 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
100 cm
70 cm
Starttijd:16-09-2022 om 02:13
Eindtijd:29-09-2022 om 21:52
Openingsbod € 30
ObjectlocatieHeemstede,  Nederland