Toussaint Essers - Histoire Triste

Toussaint Essers - Histoire Triste kopen? Bied vanaf 115!

Geplaatst door  colourfulartlimburg
FA. (22)

567 verkochte items
Alle items van deze verkoper (64)
  • Toussaint Essers (1959)
Jaartal1991
TechniekAcryl
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Afmetingen20 cm x 69 cm (h x b)
Lijst38 cm x 87 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Sprekend origineel werk van Toussaint Essers uit 1991

Handgesigneerd:Ja
Lijst:Mooie houten lijst met passepartout
Techniek:Acrylverf op board
Prijs is inclusief 21% BTW

Toussaint Essers (1959)

Alle items van deze kunstenaar(1)
FA. (22)

567 verkochte items
87 cm
38 cm
69 cm
20 cm
Starttijd:04-08-2022 om 13:40
Eindtijd:13-08-2022 om 21:41
Openingsbod€ 115
ObjectlocatieObbicht, Nederland
VerzendingNaar Nederland en België