Toyin Loye - zeefdruk - 1997 - Verkocht

Toyin Loye - zeefdruk - 1997 kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 75,00

Toyin Loye - zeefdruk - 1997 kopen? Bied vanaf 75!Toyin Loye - zeefdruk - 1997 kopen? Bied vanaf 75!Toyin Loye - zeefdruk - 1997 kopen? Bied vanaf 75!Toyin Loye - zeefdruk - 1997 kopen? Bied vanaf 75!Toyin Loye - zeefdruk - 1997 kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (170)

5334 verkochte items
Alle items van deze verkoper (316)
  • Toyin Loye (1959)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeefdruk van Toyin Loye uit 1992.  Titel: Moonlight Journey. Nummer:39/45. Afmetingen blad: H40 x b57 cm. Rechtsonder door de kunstenaar gesigneerd met potlood. De authenticiteit van het, aangeboden, werk wordt voor 100% gegarandeerd. Herkomst: collectie ABN AMRO.

Conditie: in goede staat.

Dit item is verkocht voor 75,00
Starttijd:22-01-2018 om 22:33
Eindtijd:31-01-2018 om 21:33
Alwin_K
31 jan. / 17:23
€ 75