Trees Klijn - Kleurenets - Cocodreams and female blues I

Trees Klijn - Kleurenets - Cocodreams and female blues I kopen? Bied vanaf 35!
Trees Klijn - Kleurenets - Cocodreams and female blues I kopen? Bied vanaf 35!Trees Klijn - Kleurenets - Cocodreams and female blues I kopen? Bied vanaf 35!Trees Klijn - Kleurenets - Cocodreams and female blues I kopen? Bied vanaf 35!Trees Klijn - Kleurenets - Cocodreams and female blues I kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  KiewitKunstonder100euro
FA. (18)

434 verkochte items
Alle items van deze verkoper (159)
  • Trees Klijn
TechniekEts
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen69.5 cm x 49 cm (h x b)
Passe-partout77 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Kleurenets van Trees Klijn. Trees Klijn is geboren in 1943. Genummerd 6/10 en getiteld linksonder. Titel: Cocodreams and female blues I. Beeldmaat:  H69,5 x b49 cm. Bladmaat: H77 x b57 cm. Losbladig. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenares. De authenticiteit van het, aangeboden, werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Verzenden: we verzenden op dinsdag - en donderdag.

In goede staat

Trees Klijn

Alle items van deze kunstenaar(1) Geplaatst door  KiewitKunstonder100euro
FA. (18)

434 verkochte items
57 cm
77 cm
49 cm
69.5 cm

Starttijd:25-07-2021 om 10:44
Eindtijd:01-08-2021 om 20:08
Openingsbod€ 35
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland