Trees Klijn - Kleurenets - Cocodreams and female blues I

Trees Klijn - Kleurenets - Cocodreams and female blues I kopen? Bied vanaf 25!
Trees Klijn - Kleurenets - Cocodreams and female blues I kopen? Bied vanaf 25!Trees Klijn - Kleurenets - Cocodreams and female blues I kopen? Bied vanaf 25!Trees Klijn - Kleurenets - Cocodreams and female blues I kopen? Bied vanaf 25!Trees Klijn - Kleurenets - Cocodreams and female blues I kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  KiewitKunstonder100euro
FA. (28)

870 verkochte items
Alle items van deze verkoper (373)
  • Trees Klijn
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen69.5 cm x 49 cm (h x b)
Passe-partout77 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage6/10

Kleurenets van Trees Klijn. Genummerd 6/10 en getiteld linksonder. Titel: Cocodreams and female blues I. Beeldmaat:  H69,5 x b49 cm. Bladmaat: H77 x b57 cm. Losbladig. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenares. De authenticiteit van het, aangeboden, werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Trees Klijn is geboren in 1943.

In goede staat

Trees Klijn

Alle items van deze kunstenaar(1)
FA. (28)

870 verkochte items
57 cm
77 cm
49 cm
69.5 cm
Sluit over 3d 20u 23m 03s
Openingsbod€ 25
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland
Starttijd:08-08-2022 om 23:02
Eindtijd:17-08-2022 om 20:16