FA. (1)

Trees Wesselink.Ome Cor Vos bij Moeke Spijkstra Blaricum

Trees Wesselink.Ome Cor Vos bij Moeke Spijkstra Blaricum kopen? Bied vanaf 175!

Trees Wesselink

Geplaatst door  wammes
FA. (6)

82 verkochte items
  • Trees Wesselink
TypeBeeld / Object

Prachtig beeld van de bekende Ome Willem Vos uit Blaricum.

Gemaakt door Trees Wesselink.

Het originele beeld staat bij Moeke Spijkstra in Blaricum en is in 1999 onthuld.

In beperkte oplage gemaakt.

Herkomst:Collectie Streefoord Eemnes.

Verzendkosten zijn voor rekening van de koper.

Trees Wesselink

Geplaatst door  wammes
FA. (6)

82 verkochte items
Starttijd:28-09-2015 om 14:41
Eindtijd:12-10-2015 om 14:41
Openingsbod€ 175
ObjectlocatieNederland