Jan Cremer - Tulips

Jan Cremer - Tulips kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst door  Beersum

1 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Jan Cremer (1940)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1999
IngelijstIngelijst
Afmetingen87 cm x 66 cm (h x b)
Lijst123 cm x 97 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage66/200
Prachtige zeefdruk van Jan Cremer in geel en blauw tinten, mooi ingelijst in een bijpassende lijst.

Jan Cremer (1940)

Alle items van deze kunstenaar(38)
Geplaatst door  Beersum

1 verkochte items
97 cm
123 cm
66 cm
87 cm
Starttijd:04-06-2022 om 14:54
Eindtijd:18-06-2022 om 15:00
Openingsbod€ 150
ObjectlocatieHilversum, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie