Tullio Pericoli - La Matematica

Tullio Pericoli - La Matematica kopen? Bied vanaf 50!
Tullio Pericoli - La Matematica kopen? Bied vanaf 50!Tullio Pericoli - La Matematica kopen? Bied vanaf 50!Tullio Pericoli - La Matematica kopen? Bied vanaf 50!
  • Tullio Pericoli (1936)
TypePrenten & Uitgaves
Jaartal1979
TechniekVaria
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen28 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
(Foto)lithografische druk, 4 kleuren

Afm: 21×28 cm
Jaar: 1979
Oplage: 5.000
Editie: BolaffiArte

Dit betreft een drukgesigneerd en ongenummerd exemplaar.

Tullio Pericoli (1936)

ItaliaansItaliaansAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  serARTE
FA. (12)

Lid sinds 2020
163 verkochte items
Alle items van deze verkoper (55)
21 cm
28 cm
Starttijd:17-09-2022 om 12:55
Eindtijd:25-09-2022 om 20:50
Openingsbod € 50
ObjectlocatieUtrecht,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa