Elena Polyakova - Tulpen in kleur - Verkocht

Elena Polyakova - Tulpen in kleur kopen? Bied vanaf 99!

Verkoopprijs: € 92,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Elena Polyakova - Tulpen in kleur kopen? Bied vanaf 99!Elena Polyakova - Tulpen in kleur kopen? Bied vanaf 99!Elena Polyakova - Tulpen in kleur kopen? Bied vanaf 99!Elena Polyakova - Tulpen in kleur kopen? Bied vanaf 99!Elena Polyakova - Tulpen in kleur kopen? Bied vanaf 99!Elena Polyakova - Tulpen in kleur kopen? Bied vanaf 99!

Geplaatst door  elen
FA. (20)

439 verkochte items
Alle items van deze verkoper (12)
  • Elena Polyakova (1970)
Jaartal2020
TechniekAcryl
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen60 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Acrylverf op doek - Handgesigneerd - origineel - 2020
Prachtig kunstwerk van de Amsterdamse kunstenares Elena Polyakova, die woont en werkt in Amsterdam. Het is rechtstreeks uit haar atelier verkregen en wordt geleverd met een echtheidscertificaat. Het item is in nieuwstaat en wordt volledig beschermd en verzekerd naar u verzonden.

Perfect

Elena Polyakova (1970)

Alle items van deze kunstenaar(7)
Geplaatst door  elen
FA. (20)

439 verkochte items
80 cm
60 cm
Dit item is verkocht voor 92,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:18-07-2020 om 20:23
Eindtijd:12-09-2020 om 18:07
Freddy1000
12 sep. / 17:28
€ 80