Marcel Wanders - Tulpenvaas - Verkocht

Marcel Wanders - Tulpenvaas kopen? Bied vanaf 65!

Verkoopprijs: € 65,00

Marcel Wanders - Tulpenvaas kopen? Bied vanaf 65!Marcel Wanders - Tulpenvaas kopen? Bied vanaf 65!Marcel Wanders - Tulpenvaas kopen? Bied vanaf 65!

Geplaatst door  mplein
FA. (19)

Lid sinds 2017
409 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
  • Marcel Wanders (1963)
TypeDesign
Afmetingen17.5 cm x 26.5 cm x 7 cm (h x b x d)
GemerktOngesigneerd/Drukgesigneerd
Marcel Wanders - tulpenvaas 21e eeuw

De vaas werd ontworpen door Marcel Wanders en is gecommissioneerd door Randstad Uitzendbureau.
De vaas is geïnspireerd op de 5 vingerige vaas en de flower bricks vaas aan het einde van de 17e eeuw. Eenvoudig minimalistisch ovale bodem met 5 tulpvormige openingen met decor van meerdere kleuren blauw die o.a. refereren aan de welbekende Delfts Blauwe decoratie van de originele 17 eeuwse tulpenvaas. Modernere uitvoering van de typische traditionele Nederlandse tulpenvaas.
In uitstekende staat.

H=17,5cm
L= 26,5cm
Diepte= 7cm
GEEN VERZENDING NAAR NIET-EU LANDEN

Marcel Wanders (1963)

Alle items van deze designer(1)
Geplaatst door  mplein
FA. (19)

Lid sinds 2017
409 verkochte items
26.5
17.5
7
Dit item is verkocht voor 65,00
Starttijd:19-06-2019 om 08:22
Eindtijd:26-06-2019 om 22:15
Foppen
25 jun. / 20:36
€ 65