Ronald Boonacker - Tulpenvelden Holland - Verkocht

Ronald Boonacker - Tulpenvelden Holland kopen? Bied vanaf 120!
Ronald Boonacker - Tulpenvelden Holland kopen? Bied vanaf 120!Ronald Boonacker - Tulpenvelden Holland kopen? Bied vanaf 120!Ronald Boonacker - Tulpenvelden Holland kopen? Bied vanaf 120!Ronald Boonacker - Tulpenvelden Holland kopen? Bied vanaf 120!Ronald Boonacker - Tulpenvelden Holland kopen? Bied vanaf 120!
  • Ronald Boonacker (1955)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1992
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen44.5 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage125 exemplaren
Kleurrijk landschap van de Amsterdamse kunstenaar Ronald Boonacker.
Gesigneerd en genummerd. Het werk verkeert in perfecte conditie. U kunt het werk vooraf komen bekijken bij galerie Rotor of na aankoop ophalen. Het werk kan ook verzonden worden via aangetekende post.
Ook kunnen wij uw inlijsting verzorgen.

Ronald Boonacker (1955)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (16)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (90)

2225 verkochte items
Alle items van deze verkoper (969)
100 cm
44.5 cm
Dit item is verkocht voor 138,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:20-07-2020 om 07:40
Eindtijd:27-08-2020 om 09:11
Velds
25 aug. / 20:08
€ 120