Tussen het gras, droge naald, 1994, H.E. - Verkocht

Tussen het gras, droge naald, 1994, H.E. kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 30,00

Tussen het gras, droge naald, 1994, H.E. kopen? Bied vanaf 30!Tussen het gras, droge naald, 1994, H.E. kopen? Bied vanaf 30!Tussen het gras, droge naald, 1994, H.E. kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  bosland149
FA. (9)

Lid sinds 2010
71 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
  • Ko Oosterkerk (1928-2012)
GesigneerdHandgesigneerd

Rond 1994 maakte Ko Oosterkerk een reeks kleine z/w-etsen, meestal droge naald, in een zeer kleine oplaag.

Deze ets werd gekocht van de kunstenaar en is in zeer goede staat.

Afm. ets 9.5 x 5.5 cm; passe-partout: 43 x 33 cm.

De ets kan worden opgestuurd (verzendkosten € 10) of worden afgehaald in Haarlem.

Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:12-12-2017 om 11:23
Eindtijd:19-12-2017 om 11:23
Derwilhelm
19 dec. / 08:36
€ 30