Twan de Vos - Verliefd

Twan de Vos - Verliefd kopen? Bied vanaf 99!
Twan de Vos - Verliefd kopen? Bied vanaf 99!Twan de Vos - Verliefd kopen? Bied vanaf 99!
  • Twan de Vos (1961-2019)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2001
IngelijstIngelijst
Afmetingen60 cm x 20 cm (h x b)
Lijst75 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Kleurrijke zeefdruk van Twan de Vos, 'Verliefd'
Mooi strak gelijst in smalle aluminium lijst met passepartout (geen glas)
Oplagenummer: II/V

Twan de Vos (1961-2019)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  mplein
FA. (20)

Lid sinds 2017
415 verkochte items
Alle items van deze verkoper (14)
33 cm
75 cm
20 cm
60 cm
Starttijd:10-09-2022 om 08:30
Eindtijd:17-09-2022 om 20:47
Openingsbod € 99
ObjectlocatieObbicht, Nederland