Twan de Vos, zeefdruk, Liefdesschommel

Twan de Vos, zeefdruk, Liefdesschommel kopen? Bied vanaf 50!
Twan de Vos, zeefdruk, Liefdesschommel kopen? Bied vanaf 50!Twan de Vos, zeefdruk, Liefdesschommel kopen? Bied vanaf 50!Twan de Vos, zeefdruk, Liefdesschommel kopen? Bied vanaf 50!Twan de Vos, zeefdruk, Liefdesschommel kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Bovenstepolder

4 verkochte items
  • Twan de Vos (1961)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeefdruk Liefdesschommel van Twan de Vos, door hem zelf gedrukt in zijn zeefdrukstudio.

Nummer 4 van een oplage van 25. De zeefdruk is uit 2002

Afbeeldingsgrootte 45 x 55 cm, ingelijst met passepartout in een aluminium lijst van 66 x 79 cm

Twan de Vos (1961)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Bovenstepolder

4 verkochte items
Starttijd:24-03-2016 om 11:56
Eindtijd:31-03-2016 om 12:56
Openingsbod€ 50
ObjectlocatieNederland