Willem Rozendaal - Twee art deco wijnglazen en twee waterbekers - Verkocht

Willem Rozendaal - Twee art deco wijnglazen en twee waterbekers  kopen? Bied vanaf 30!
Willem Rozendaal - Twee art deco wijnglazen en twee waterbekers  kopen? Bied vanaf 30!Willem Rozendaal - Twee art deco wijnglazen en twee waterbekers  kopen? Bied vanaf 30!Willem Rozendaal - Twee art deco wijnglazen en twee waterbekers  kopen? Bied vanaf 30!Willem Rozendaal - Twee art deco wijnglazen en twee waterbekers  kopen? Bied vanaf 30!Willem Rozendaal - Twee art deco wijnglazen en twee waterbekers  kopen? Bied vanaf 30!Willem Rozendaal - Twee art deco wijnglazen en twee waterbekers  kopen? Bied vanaf 30!Willem Rozendaal - Twee art deco wijnglazen en twee waterbekers  kopen? Bied vanaf 30!Willem Rozendaal - Twee art deco wijnglazen en twee waterbekers  kopen? Bied vanaf 30!Willem Rozendaal - Twee art deco wijnglazen en twee waterbekers  kopen? Bied vanaf 30!Willem Rozendaal - Twee art deco wijnglazen en twee waterbekers  kopen? Bied vanaf 30!Willem Rozendaal - Twee art deco wijnglazen en twee waterbekers  kopen? Bied vanaf 30!
  • Willem Rozendaal (1899-1971)
TypeGlas / Keramiek
Periode1930 t/m 1949
StijlArt Deco
Afmetingen13 cm x 6 cm (h x b)
GemerktOngesigneerd
Vier mooie art deco glaasjes ontworpen door WJ Rozendaal voor de Kristalunie. Het betreffen twee wijn glazen of bitterglazen en twee waterbekers. De glaasjes hebben een rookglazen of fumi voet en een blank glazen kelk welke geslepen zijn gedecoreerd.

Een van de waterglaasjes heeft een flinter op de bovenrand, verder zijn alle vier de glaasjes in prima conditie.

Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:28-07-2018 om 22:13
Eindtijd:10-08-2018 om 22:45
jandnauta
08 aug. / 23:26
€ 30