Johan Dijkstra - zeldzame, grote promotieprent 'het Groninger landschap'- kleurenlitho, ingelijst
Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Eugène Brands - ingelijste grote gouache - 1963 (nieuwe lijst!)
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Transport | |
Verzenden | Door het formaat of de kwetsbaarheid is het niet mogelijk om dit item via reguliere post te verzenden |
Garantie | |
Garantie | Bij het plaatsen van het item verklaar ik mij akkoord met de garantievoorwaarden zoals deze gelden op Kunstveiling ten aanzien van een juiste omschrijving van het aangeboden item |
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor dit item. Kunstveiling biedt slechts het platform bij deze transactie, welke direct met de verkoper afgehandeld dient te worden. Meer informatie.
Afhalen | Ja is mogelijk |
Starttijd | 13-10-2011 om 17:57 |
Eindtijd | 27-10-2011 om 17:57 |