Bodo Schramm - Twee handgesigneerde zeefdrukken: Geometrische Composities I, II

Bodo Schramm - Twee handgesigneerde zeefdrukken: Geometrische Composities I, II kopen? Bied vanaf 8!
Bodo Schramm - Twee handgesigneerde zeefdrukken: Geometrische Composities I, II kopen? Bied vanaf 8!Bodo Schramm - Twee handgesigneerde zeefdrukken: Geometrische Composities I, II kopen? Bied vanaf 8!Bodo Schramm - Twee handgesigneerde zeefdrukken: Geometrische Composities I, II kopen? Bied vanaf 8!
  • Bodo Schramm (1932)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen15 cm x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Twee handgesigneerde zeefdrukken
  • Kunstenaar: Bodo Schramm
  • Titel: Geometrische Composities I, II
  • Afmetingen: 15 x 14 cm

Bodo Schramm (1932)

DuitsDuitsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  svalbardart
FA. (21 )

Lid sinds 2010
1382 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
14 cm
15 cm
Sluit over 2d 0u 5m 00s
Huidig bod€ 8
Volgend minimum bod: € 13
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieAndenes/Varmland,  Nederland
Starttijd:22-11-2022 om 09:17
Eindtijd:05-12-2022 om 20:14
leniekunst
25 nov. / 22:28
€ 8