H.D. Schrader - Twee handgesigneerde zeefdrukken: Geometrische Composities - Verkocht

H.D. Schrader - Twee handgesigneerde zeefdrukken: Geometrische Composities kopen? Bied vanaf 9!

Verkoopprijs: € 10,35 (Incl. 15% veilingkosten)

H.D. Schrader - Twee handgesigneerde zeefdrukken: Geometrische Composities kopen? Bied vanaf 9!H.D. Schrader - Twee handgesigneerde zeefdrukken: Geometrische Composities kopen? Bied vanaf 9!H.D. Schrader - Twee handgesigneerde zeefdrukken: Geometrische Composities kopen? Bied vanaf 9!

Geplaatst door  svalbardart
FA. (21)

Lid sinds 2010
1379 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • H.D. Schrader (1945)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen15 cm x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Twee handgesigneerde zeefdrukken
  • Kunstenaar: H.D. Schrader
  • Titel: Geometrische Composities I, II
  • Afmetingen: 15 x 14 cm

H.D. Schrader (1945)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  svalbardart
FA. (21)

Lid sinds 2010
1379 verkochte items
14 cm
15 cm
Dit item is verkocht voor 10,35(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:27-06-2022 om 16:29
Eindtijd:08-07-2022 om 19:56
gafi
08 jul. / 12:18
€ 9