Niet of onleesbaar gesigneerd - Twee jongens met geitenkar - Verkocht

Twee jongens met geitenkar kopen? Bied vanaf 15!

Verkoopprijs: € 17,00

Twee jongens met geitenkar kopen? Bied vanaf 15!Twee jongens met geitenkar kopen? Bied vanaf 15!Twee jongens met geitenkar kopen? Bied vanaf 15!Twee jongens met geitenkar kopen? Bied vanaf 15!Twee jongens met geitenkar kopen? Bied vanaf 15!Twee jongens met geitenkar kopen? Bied vanaf 15!Twee jongens met geitenkar kopen? Bied vanaf 15!

Geplaatst door  teodorus
FA. (1)

40 verkochte items
  • Niet of onleesbaar gesigneerd

Afmetingen doek: 40 x 50 cm
Afmetingen lijst: 54 x 64 cm

Rechts van rechtse jongen bevindt zich een lichte beschadiging aan de doek die vanaf de achterzijde gerepareerd is (zie afbn. 6 + 7).
Op de achterzijde tevens een klein plakkertje (afb. 7), op deze plek is aan de voorzijde van het doek evenwel niets terug te vinden. Waarschijnlijk gaat het om een dunne plek waarover heen is geschilderd.
Verder is het doek in prima conditie
Enige gebruikssporen aan lijst

Schilderij dateert vermoedelijk uit de jaren 30/40

Het schilderij wordt aangetekend verstuurd

Dit item is verkocht voor 17,00
Starttijd:03-09-2017 om 08:04
Eindtijd:09-09-2017 om 08:04
Biedingen (2)
stama
08 sep. / 22:46
€ 17
dimitri15
04 sep. / 17:11
€ 15