Twee moderne litho's - oplage 125 - handgesigneerd - Verkocht

Twee moderne litho's - oplage 125 - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 15,00

Twee moderne litho's - oplage 125 - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Twee moderne litho's - oplage 125 - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Twee moderne litho's - oplage 125 - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Twee moderne litho's - oplage 125 - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Twee moderne litho's - oplage 125 - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Ongespecificeerd

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Ongespecificeerd
GesigneerdHandgesigneerd

Twee kleurrijke moderne litho's.
Linksonder gesigneerd, rechtsonder voorzien van oplagenrs. 112/125 en 17/125
Signering voor mij onleesbaar.

Papiermaat 30x30 cm
Beeldmaat 18x18 cm

Verzendkosten 10 euro, worden degelijk verpakt verzonden.
Bij meerdere aankopen blijven de verzendkosten gelijk.

Ongespecificeerd

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Dit item is verkocht voor 15,00
Starttijd:21-04-2015 om 13:46
Eindtijd:26-04-2015 om 13:46
Biedingen (8)
esthero
26 apr. / 13:28
€ 15
pictus
26 apr. / 10:38
€ 13
esthero
26 apr. / 00:20
€ 11
jongmans002
25 apr. / 23:49
€ 9
esthero
25 apr. / 23:49
€ 7
jongmans002
25 apr. / 23:49
€ 5
esthero
25 apr. / 23:49
€ 3
jongmans002
25 apr. / 21:53
€ 1