Niet of onleesbaar gesigneerd - Twee schitterende bronzen beeldjes (gesigneerd) - Verkocht

Twee schitterende bronzen beeldjes (gesigneerd) kopen? Bied vanaf 125!
Twee schitterende bronzen beeldjes (gesigneerd) kopen? Bied vanaf 125!Twee schitterende bronzen beeldjes (gesigneerd) kopen? Bied vanaf 125!Twee schitterende bronzen beeldjes (gesigneerd) kopen? Bied vanaf 125!Twee schitterende bronzen beeldjes (gesigneerd) kopen? Bied vanaf 125!Twee schitterende bronzen beeldjes (gesigneerd) kopen? Bied vanaf 125!Twee schitterende bronzen beeldjes (gesigneerd) kopen? Bied vanaf 125!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeBeeld / Object

Onbekende kunstenaar:

Twee losse bronzen beeldjes (geen sokkel!!), de beeldjes horen echter bij elkaar. Het lijken twee dametjes die aan het strand zitten en wat voor zich uitstaren. Zeer fraaie zwart gepatineerde beeldjes. 1 van de beeldjes heeft een signatuur/merkteken(zie foto).

Afmetingen per beeldje ca.10,5 cm hoog x 6,5 cm breed. Massief brons!

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (46)
Geplaatst door  thuisgalerie
FA. (23)

264 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
Dit item is verkocht voor 125,00
Starttijd:08-10-2015 om 16:03
Eindtijd:15-10-2015 om 16:03
Quoi
14 okt. / 23:07
€ 125