Kees Andrea - Twee vrouwen en een geit - Litho

Kees Andrea - Twee vrouwen en een geit - Litho kopen? Bied vanaf 40!
Kees Andrea - Twee vrouwen en een geit - Litho kopen? Bied vanaf 40!Kees Andrea - Twee vrouwen en een geit - Litho kopen? Bied vanaf 40!Kees Andrea - Twee vrouwen en een geit - Litho kopen? Bied vanaf 40!Kees Andrea - Twee vrouwen en een geit - Litho kopen? Bied vanaf 40!Kees Andrea - Twee vrouwen en een geit - Litho kopen? Bied vanaf 40!Kees Andrea - Twee vrouwen en een geit - Litho kopen? Bied vanaf 40!
  • Kees Andrea (1914-2006)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
StijlSurrealistisch
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen21 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage11/100
Litho door Kees Andrea
Surrealistische voorstelling van twee vrouwen en een geit in een kamer
Losbladig, beeldmaat 21x30, bladmaat 32x50
Gesigneerd in potlood r.o.: 'K Andrea'
Genummerd in potlood l.o.: '11/100'
Authenticiteit volledig gegarandeerd

Starttijd:01-11-2022 om 11:19
Eindtijd:11-11-2022 om 21:04
Openingsbod € 40
ObjectlocatieOegstgeest,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa