Theo Koster - tweeluik-hit the road - Verkocht

Theo Koster - tweeluik-hit the road kopen? Bied vanaf 95!
Theo Koster - tweeluik-hit the road kopen? Bied vanaf 95!Theo Koster - tweeluik-hit the road kopen? Bied vanaf 95!Theo Koster - tweeluik-hit the road kopen? Bied vanaf 95!Theo Koster - tweeluik-hit the road kopen? Bied vanaf 95!Theo Koster - tweeluik-hit the road kopen? Bied vanaf 95!Theo Koster - tweeluik-hit the road kopen? Bied vanaf 95!Theo Koster - tweeluik-hit the road kopen? Bied vanaf 95!Theo Koster - tweeluik-hit the road kopen? Bied vanaf 95!
  • Theo Koster (1952)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
tweeluik- origineel schilderij op zgn 3d canvas ,dus inlijsten is niet nodig galerie verkoopwaarde ;1750,- euro

Theo Koster (1952)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (12)
Geplaatst door  dorusart
FA. (8)

223 verkochte items
100 cm
50 cm
Dit item is verkocht voor 220,00
Starttijd:25-07-2018 om 17:30
Eindtijd:01-08-2018 om 22:21
Biedingen (12)
vlinder
01 aug. / 22:15
€ 220
PPB2016
01 aug. / 22:14
€ 200
vlinder
01 aug. / 22:14
€ 200
PPB2016
01 aug. / 22:13
€ 180
vlinder
01 aug. / 22:13
€ 170
PPB2016
01 aug. / 21:36
€ 160
vlinder
01 aug. / 21:36
€ 150
PPB2016
01 aug. / 21:34
€ 130
vlinder
01 aug. / 21:34
€ 120
PPB2016
01 aug. / 10:37
€ 110
vlinder
01 aug. / 10:37
€ 100
vlinder
29 jul. / 13:10
€ 95