Hein van der Meij - Twente 9 - Verkocht

Hein van der Meij - Twente 9 kopen? Bied vanaf 95!
Hein van der Meij - Twente 9 kopen? Bied vanaf 95!Hein van der Meij - Twente 9 kopen? Bied vanaf 95!Hein van der Meij - Twente 9 kopen? Bied vanaf 95!
  • Hein van der Meij (1940)
Jaartal2019
StijlSurrealistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Er kan een zwarte baklijst bij geleverd worden € 20,-

Hein van der Meij (1940)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (3)
Geplaatst door  Hofkunst
FA. (6)

74 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
60 cm
30 cm
Dit item is verkocht voor 109,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:29-04-2020 om 21:11
Eindtijd:17-11-2020 om 19:08
Jvputten
17 nov. / 18:24
€ 95