Marianne Bey - Two vases grey - Verkocht

Marianne Bey - Two vases grey kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 35,00

Marianne Bey - Two vases grey kopen? Bied vanaf 35!Marianne Bey - Two vases grey kopen? Bied vanaf 35!Marianne Bey - Two vases grey kopen? Bied vanaf 35!Marianne Bey - Two vases grey kopen? Bied vanaf 35!Marianne Bey - Two vases grey kopen? Bied vanaf 35!Marianne Bey - Two vases grey kopen? Bied vanaf 35!Marianne Bey - Two vases grey kopen? Bied vanaf 35!Marianne Bey - Two vases grey kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  Mijnkunst
FA. (2)

Lid sinds 2019
128 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
  • Marianne Bey (1950)
TypeGlas / Keramiek
Jaartal1972
Afmetingen46 cm x 17 cm x 15 cm (h x b x d)
Gewicht3600 gram
GemerktHandgesigneerd
Twee strak gestileerde vazen van Marianne Bey
Met certificaat
De vazen worden aangetekend verstuurd

Marianne Bey (1950)

Alle items van deze designer(5)
Geplaatst door  Mijnkunst
FA. (2)

Lid sinds 2019
128 verkochte items
17
46
15
Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:08-11-2019 om 11:29
Eindtijd:17-11-2019 om 11:00
Tomniekamp
17 nov. / 10:20
€ 35