Typische Houtsnede "Den Haag grote Kerk en markt" Jac. de Beer 1888-1946 - Verkocht

Typische Houtsnede "Den Haag grote Kerk en markt" Jac. de Beer 1888-1946 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 1,00

Typische Houtsnede "Den Haag grote Kerk en markt" Jac. de Beer 1888-1946 kopen? Bied vanaf 1!Typische Houtsnede "Den Haag grote Kerk en markt" Jac. de Beer 1888-1946 kopen? Bied vanaf 1!Typische Houtsnede "Den Haag grote Kerk en markt" Jac. de Beer 1888-1946 kopen? Bied vanaf 1!Typische Houtsnede "Den Haag grote Kerk en markt" Jac. de Beer 1888-1946 kopen? Bied vanaf 1!Typische Houtsnede "Den Haag grote Kerk en markt" Jac. de Beer 1888-1946 kopen? Bied vanaf 1!Typische Houtsnede "Den Haag grote Kerk en markt" Jac. de Beer 1888-1946 kopen? Bied vanaf 1!Typische Houtsnede "Den Haag grote Kerk en markt" Jac. de Beer 1888-1946 kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (112)

2972 verkochte items
Alle items van deze verkoper (31)
  • Jac. de Beer (1888-1946)
GesigneerdHandgesigneerd

Houtsnede van de hand van Jac. de Beer.
In goede staat, wel aantal vouwen in het papier, maar netjes ingelijst in een lijstje uit de tijd.
Rechtsonder gesigneerd met potlood 'J. de Beer'
Linksonder getiteld 'Den Haag grote Kerk'

Lijstmaat: 50x35 cm
Beeldmaat 40x35 cm

Passe Partout vertoont vele zuurvlekken en is aan vervanging toe !

Dit item is verkocht voor 1,00
Starttijd:02-09-2017 om 17:22
Eindtijd:16-09-2017 om 22:22
Armando
15 sep. / 00:02
€ 1