Udo Dziersk: Gemengde techniek op papier, Traum von Sieg - Ingelijst (Groot) - Verkocht

Udo Dziersk: Gemengde techniek op papier, Traum von Sieg - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 100!
Udo Dziersk: Gemengde techniek op papier, Traum von Sieg - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 100!Udo Dziersk: Gemengde techniek op papier, Traum von Sieg - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 100!Udo Dziersk: Gemengde techniek op papier, Traum von Sieg - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 100!Udo Dziersk: Gemengde techniek op papier, Traum von Sieg - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 100!
  • Udo Dziersk (1961)

Bijzonder werk van kunstenaar Udo Dziersk in een luxe lijst!

Titel: Traum von Sieg
Jaartal: 1992
Afmetingen lijst: 133 cm x 101 cm (Blad: 99 cm x 69 cm)
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (linksonder)
Materiaal: Gemengde techniek op papier
Ingelijst: Ja, in mooie zwarte lijst met vergulde binnenrand.
Conditie: In zeer goede staat. (met punaise gaatjes in de hoeken van het blad)

LET OP: Speciale voorwaarden voor aankopen bij de veilingmeester:

Lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas kapot is, zal dit wel vermeld worden.

Afhandeling

Bezorgkosten met de koerier (incl. BTW):

Nederland (m.u.v. de Waddeneilanden):
Voor Zeeuws Vlaanderen betaalt u 25 euro toeslag.
Maximaal formaat 1.50m x 1.20m:  € 45,00 tot 5 ingelijste werken/doeken
Groter dan 1.50m x 1.20m: € 80,00 of meer dan 5 ingelijste werken/doeken
Vlaanderen:
Maximaal formaat 1.50m x 1.20m:  € 105,00 tot 5 ingelijste werken/doeken (€65,00 op woensdag)
Groter dan 1.50m x 1.20m: € 165,00 of meer dan 5 ingelijste werken/doeken (€125,00 op woensdag)
Wallonië:
Maximaal formaat 1.50m x 1.20m:  € 170,00 tot 5 ingelijste werken/doeken
Groter dan 1.50m x 1.20m: € 220,00 of meer dan 5 ingelijste werken/doeken

Verzenden zonder lijst:
Meerdere aankopen bij de Veilingmeester of Veilingmeester_Collecties kunnen gecombineerd indien de werken ook in één pakket gecombineerd kunnen worden.

Bezichtigen:

Vragen:

Adminstratieve code:

QQLP

Udo Dziersk (1961)

DuitsDuitsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  VeilingmeesterCollecties
FA. (251)

30315 verkochte items
Alle items van deze verkoper (123)
Dit item is verkocht voor 570,00
Starttijd:01-11-2016 om 13:05
Eindtijd:13-11-2016 om 13:25
Biedingen (23)
Nelson
13 nov. / 13:19
€ 570
Art2Have
13 nov. / 13:19
€ 520
Nelson
13 nov. / 13:19
€ 500
Nelson
13 nov. / 13:15
€ 480
Art2Have
13 nov. / 13:15
€ 460
Nelson
13 nov. / 13:11
€ 440
Art2Have
13 nov. / 13:10
€ 420
Nelson
13 nov. / 13:10
€ 400
Art2Have
13 nov. / 13:10
€ 380
Nelson
13 nov. / 13:05
€ 340
Art2Have
13 nov. / 13:05
€ 320
Nelson
13 nov. / 13:03
€ 300
Art2Have
13 nov. / 13:03
€ 280
Art2Have
13 nov. / 13:03
€ 240
Nelson
13 nov. / 13:01
€ 220
Art2Have
13 nov. / 13:01
€ 200
Art2Have
13 nov. / 13:01
€ 185
Nelson
13 nov. / 13:00
€ 175
Art2Have
13 nov. / 13:00
€ 170
Art2Have
13 nov. / 13:00
€ 145
EldertWalter
13 nov. / 13:00
€ 135
Art2Have
13 nov. / 10:36
€ 110
b44c
13 nov. / 06:16
€ 100