Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1979 |
Techniek | Litho |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 63.5 x 47.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 150 |
Ugo Dossi
(Geboren op 1 november 1943 in München)
is een Duitse schilder en objectkunstenaar.
Composition op stevig papier
afmetingen : 63,5 x 47,5 cm
Jaar :1979
handgesigneerd
oplage : 81 / 150
in goede staat
In 1977 nam hij deel aan Documenta 6 en in 1987 aan Documenta 8 in Kassel.
Ugo Dossi nam deel aan de biënnales van Venetië, Parijs, Milaan en Buenos Aires.
Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 2 kg.
Starttijd | 2-6-2021 om 23:04 |
Eindtijd | 9-6-2021 om 22:40 |
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |