Henk Visch - Uit de serie 'Vijf tekeningen 1999'

Henk Visch - Uit de serie 'Vijf tekeningen 1999' kopen? Bied vanaf 75!
Henk Visch - Uit de serie 'Vijf tekeningen 1999' kopen? Bied vanaf 75!Henk Visch - Uit de serie 'Vijf tekeningen 1999' kopen? Bied vanaf 75!
  • Henk Visch (1950)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1999
TechniekLitho
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen34 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage40 exemplaren

Mooie voorstelling in zwart wit van de Nederlandse kunstenaar Henk Visch in mint condition.

U kunt het werk vooraf komen beoordelen in onze schatkamer in Gorcum.
U kunt het gratis opslaan in onze opslagruimte en in een later stadium ophalen.
Wij lijsten ook in.

Henk Visch (1950)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (13)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (89)

2162 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1029)
26 cm
34 cm
Sluit over 7d 16u 30m 11s
Openingsbod€ 75
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland
Starttijd:19-09-2022 om 10:14
Eindtijd:02-10-2022 om 10:30