Corry Ammerlaan - uitbundige danseres met lint - Verkocht

Corry Ammerlaan - uitbundige danseres met lint kopen? Bied vanaf 79!

Verkoopprijs: € 79,00

Corry Ammerlaan - uitbundige danseres met lint kopen? Bied vanaf 79!Corry Ammerlaan - uitbundige danseres met lint kopen? Bied vanaf 79!Corry Ammerlaan - uitbundige danseres met lint kopen? Bied vanaf 79!Corry Ammerlaan - uitbundige danseres met lint kopen? Bied vanaf 79!Corry Ammerlaan - uitbundige danseres met lint kopen? Bied vanaf 79!Corry Ammerlaan - uitbundige danseres met lint kopen? Bied vanaf 79!

Geplaatst door  Ami
FA. (9)

700 verkochte items
Alle items van deze verkoper (14)
  • Corry Ammerlaan (1947)
TypeBeeld / Object
TechniekVerbronsd
Afmetingen29 cm x 15 cm x 9 cm (h x b x d)
Gewicht1330 gram
GesigneerdOngesigneerd
Gemerkt aan de bodemzijde van de sokkel Artihove waar Corry Ammerlaan van Niekerk de kunstzinnige directeur is en zij is tevens beeldhouwster
Beeld met beweging op natuurstenen zwarte sokkel 8 x 6 x 6 cm

Corry Ammerlaan (1947)

Alle items van deze kunstenaar(4)
Geplaatst door  Ami
FA. (9)

700 verkochte items
15
29
9
Dit item is verkocht voor 79,00
Starttijd:13-12-2019 om 11:25
Eindtijd:20-12-2019 om 21:22
sigridkarsten
20 dec. / 16:51
€ 79