Lotti van der Gaag - uitnodiging Galerie Blijenberg - Verkocht

Lotti van der Gaag - uitnodiging Galerie Blijenberg kopen? Bied vanaf 20!
Lotti van der Gaag - uitnodiging Galerie Blijenberg kopen? Bied vanaf 20!Lotti van der Gaag - uitnodiging Galerie Blijenberg kopen? Bied vanaf 20!Lotti van der Gaag - uitnodiging Galerie Blijenberg kopen? Bied vanaf 20!Lotti van der Gaag - uitnodiging Galerie Blijenberg kopen? Bied vanaf 20!
  • Lotti van der Gaag (1923-1999)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekOffset
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen20 cm x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Lotti van der Gaag, (1923 -1999).
In 2003 was er  een overzichts-tentoonstelling van van der Gaag in het Cobra-Museum tijdens. Galerie Blijenberg organiseerde tegelijkertijd een tentoonstelling waarvan de uitnodiging.

Van der Gaag wordt met haar vrije werk beschouwd als een van de belangrijke vernieuwers van de Nederlandse kunst van direct na 1945. Na in eerste instantie verzet van met name Corneille, wordt zij gerekend tot COBRA. Zij was daarmee het enige vrouwelijke lid.

Werk van Van der Gaag bevindt zich in het Stedelijk Museum (Amsterdam), Haags Gemeente Museum, Museum Boijmans Van Beuningen, Rijksmuseum Kröller-Müller, Stedelijk Museum (Schiedam), Cobra & in privécollecties in binnen- en buitenland.

Dit item is verkocht voor 28,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:02-12-2020 om 14:21
Eindtijd:13-12-2020 om 20:15
Biedingen (2)
metse005
13 dec. / 20:07
€ 25
Sesselink
03 dec. / 18:47
€ 20