Georges Braque - Une Aventure Methodique, handgesigneerde uitgave met 39 litho’s - Verkocht

Georges Braque - Une Aventure Methodique, handgesigneerde uitgave met 39 litho’s kopen? Bied vanaf 1500!

Verkoopprijs: € 1.500,00

Georges Braque - Une Aventure Methodique, handgesigneerde uitgave met 39 litho’s kopen? Bied vanaf 1500!Georges Braque - Une Aventure Methodique, handgesigneerde uitgave met 39 litho’s kopen? Bied vanaf 1500!Georges Braque - Une Aventure Methodique, handgesigneerde uitgave met 39 litho’s kopen? Bied vanaf 1500!Georges Braque - Une Aventure Methodique, handgesigneerde uitgave met 39 litho’s kopen? Bied vanaf 1500!Georges Braque - Une Aventure Methodique, handgesigneerde uitgave met 39 litho’s kopen? Bied vanaf 1500!Georges Braque - Une Aventure Methodique, handgesigneerde uitgave met 39 litho’s kopen? Bied vanaf 1500!Georges Braque - Une Aventure Methodique, handgesigneerde uitgave met 39 litho’s kopen? Bied vanaf 1500!Georges Braque - Une Aventure Methodique, handgesigneerde uitgave met 39 litho’s kopen? Bied vanaf 1500!Georges Braque - Une Aventure Methodique, handgesigneerde uitgave met 39 litho’s kopen? Bied vanaf 1500!Georges Braque - Une Aventure Methodique, handgesigneerde uitgave met 39 litho’s kopen? Bied vanaf 1500!Georges Braque - Une Aventure Methodique, handgesigneerde uitgave met 39 litho’s kopen? Bied vanaf 1500!Georges Braque - Une Aventure Methodique, handgesigneerde uitgave met 39 litho’s kopen? Bied vanaf 1500!Georges Braque - Une Aventure Methodique, handgesigneerde uitgave met 39 litho’s kopen? Bied vanaf 1500!Georges Braque - Une Aventure Methodique, handgesigneerde uitgave met 39 litho’s kopen? Bied vanaf 1500!Georges Braque - Une Aventure Methodique, handgesigneerde uitgave met 39 litho’s kopen? Bied vanaf 1500!Georges Braque - Une Aventure Methodique, handgesigneerde uitgave met 39 litho’s kopen? Bied vanaf 1500!

Geplaatst door  Rosser
FA. (169)

2989 verkochte items
Alle items van deze verkoper (232)
  • Georges Braque (1882-1963)
TypeKunstboeken
Jaartal1949
TechniekBoek met Originele Grafiek
OnderwerpStilleven
Afmetingen47 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtige, complete uitgave met 39 litho’s van/naar George Braque bij een tekst van Pierre Reverdy.  Teveel moois om goed te laten zien in slechts zestien foto’s.  Zesentwintig originele Z/W litho’s in de tekst, één originele drukgesigneerde kleurenlitho op het titelblad (volle pagina, rood en geel rechtsonder met de hand aangebracht) en 12 waanzinnig mooie kleurenlitho’s naar werken van Braque.  De volledige uitgave op Rives papier, de colofon met potlood gesigneerd door zowel Braque als Reverdy.  Deze cassette is exemplaar nummer 131 uit een totale oplage van 265 stuks (inclusief H.C. exemplaren).  Literatuur: (Catalogue raisonné) Vallier 49, bladzijde 102 t/m 109.

Afmetingen: 47cm x 35cm (cassette), 44cm x 32cm (bladen)

Volledige uitgaven van dit werk worden steeds schaarser omdat ze gestript worden voor de afzonderlijke litho’s.  Dit exemplaar is in goede conditie; de tekstbladen hebben wat last van foxing hier en daar, inclusief een vijftal Z/W litho’s, de overige Z/W litho’s zijn prima.  De buitenkant van de kleurenlitho omslagen hebben soms ook last van foxing, maar alle kleurenlitho’s zelf zijn in zeer goede conditie.

De kleurenlitho’s zijn allen gedrukt op afzonderlijke bladen.  In de foto’s (9 en 10) geef ik daarvan slechts als voorbeeld VIII Les Tournesols, maar de andere litho’s zijn min of meer identiek uitgevoerd.  De overige foto’s:

1: La tranche de potiron, 1946

4/5: L’aquarium multicolore, 1948

11: Le billard jaune, 1945

12: Femme a sa toilette, 1947

13: Les poissons rouges, 1947

14: L’aquarium sur la caisse, 1947

15: La chaise de jardin, 1947

16: Intérieur a la table noire, 1946 (dubbelpagina)

Zie ook:

https://www.christies.com/lotfinder/Lot/georges-braque-1882-1963-une-aventure-methodique-6015490-details.aspx

Alleen als dat echt niet lukt dan kan het werk goed verpakt, aangetekend en extra verzekerd verzonden worden op kosten, en risico, van de koper.

De tekstbladen hebben wat last van foxing hier en daar, inclusief een vijftal Z/W litho’s, de overige Z/W litho’s zijn prima. De buitenkant van de kleurenlitho omslagen hebben soms ook last van foxing, maar alle kleurenlitho’s zelf zijn in zeer goede conditie.

Georges Braque (1882-1963)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Rosser
FA. (169)

2989 verkochte items
35 cm
47 cm
Dit item is verkocht voor 1.500,00
Starttijd:03-07-2019 om 16:19
Eindtijd:13-07-2019 om 21:35
janvis
12 jul. / 17:00
€ 1500