UNICA (oplage 4) diepdruk ets WERNER MOONEN 1940-2011 "abstracte compositie" - Verkocht

UNICA (oplage 4) diepdruk ets WERNER MOONEN 1940-2011 "abstracte compositie"  kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 26,00

UNICA (oplage 4) diepdruk ets WERNER MOONEN 1940-2011 "abstracte compositie"  kopen? Bied vanaf 1!UNICA (oplage 4) diepdruk ets WERNER MOONEN 1940-2011 "abstracte compositie"  kopen? Bied vanaf 1!UNICA (oplage 4) diepdruk ets WERNER MOONEN 1940-2011 "abstracte compositie"  kopen? Bied vanaf 1!UNICA (oplage 4) diepdruk ets WERNER MOONEN 1940-2011 "abstracte compositie"  kopen? Bied vanaf 1!UNICA (oplage 4) diepdruk ets WERNER MOONEN 1940-2011 "abstracte compositie"  kopen? Bied vanaf 1!UNICA (oplage 4) diepdruk ets WERNER MOONEN 1940-2011 "abstracte compositie"  kopen? Bied vanaf 1!UNICA (oplage 4) diepdruk ets WERNER MOONEN 1940-2011 "abstracte compositie"  kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (112)

2969 verkochte items
Alle items van deze verkoper (34)
  • Werner Moonen (1940-2011)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar : Werner Moonen 1940-2011
Titel/Voorstelling : " reconstructie van het middelpunt van een cirkel "
Datering : 1979
Medium / Techniek : diepdruk ETS op geschept papier

Gelimiteerde Oplage : nr. 3 van 4
Maten : 78 x 56 cm (bladmaat) en 80 x 65 cm ( in passe partout )
Gesigneerd : rechtsonder
Conditie : goed / kleine vouw bovenzijde papierrand

Werner (Werner) Eric Moonen (Gent (BE) 1940) kwam in 1949 naar Tilburg en volgde hier de voorloper van de Academie voor Beeldende Vorming. Later studeerde hij nog in Parijs en Oslo. Moonen is vooral bekend vanwege zijn grafisch werk, maar is daarnaast ook tekenaar, kunstschilder en beeldhouwer. In al zijn werk bedient hij zich van een abstracte stijl die hij vermengt met figuratief-impressionistische elementen. In 1983 vervaardigde hij een stalen gevelplastiek voor Boerderij Vissers aan de Berglandweg. Ook was hij vele jaren docent aan de Academie Sint Joost in Breda (1982-2000) en bij het Duvelhok. In 2000 ontving Moonen van de Tilburgse Kunststichting een erepenning voor zijn inzet voor het Tilburgse cultuurgoed. Hij exposeerde zijn werk over de hele wereld.

Kunsthandel ArtPointAmsterdam kan uit verzamelingen en nalatenschappen interessante (Hollandse) beeldende kunst inkopen of mag deze in opdracht van eigenaren in commissie voor hen verkopen. Alle door ons aangeboden kunstwerken beginnen op een startprijs van 1€ om de "bieddrempel" voor geinteresseerden zol laag mogelijk te houden.
De informatie in onze advertenties (leeftijd, conditie en evt. signatuur) wordt volledig gegarandeerd. Niet tevreden? Geld terug! Onze kunsthandel is gevestigd aan het Westmallepad 12 1066pp te Amsterdam. Wij zijn iedere vrijdag en zaterdag van 12.00 tot 17.00 uur en/of op afspraak geopend. Ingeschreven bij de KvK Amsterdam onder nr.34227310. Een nota van aankoop wordt op verzoek bijgeleverd.

Dit item is verkocht voor 26,00
Starttijd:19-02-2017 om 17:47
Eindtijd:05-03-2017 om 21:47
Biedingen (9)
Katrien62
05 mrt. / 20:08
€ 26
Morris14
05 mrt. / 20:08
€ 21
Morris14
27 feb. / 07:49
€ 11
jdp
27 feb. / 07:49
€ 11
Morris14
27 feb. / 07:49
€ 9
jdp
27 feb. / 07:48
€ 7
Morris14
27 feb. / 07:48
€ 5
jdp
27 feb. / 07:48
€ 3
Morris14
21 feb. / 17:11
€ 1